Kusursuz Onarım Hizmetleri

İsd makina olarak endüstriyel ekipmanlarınıza kusursuz onarım hizmetleri veriyoruz. Arıza veren ekipmanların onarım hizmeti kaliteli malzeme ve uzman mühendisler ile yapılmaktadır. Bu yüzden firma tercihi bu hizmette oldukça önemlidir. İsd makina endüstriyel ekipmanlarımızın onarım hizmetlerinde doğru ekipmanlar ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Tambur (Drum) Onarım Hizmeti

Tambur (drum) üniteleri arızalarında uzman mühendislerimiz sizlere profesyonel çözümler üretmektedir. Tambur (drum) arızalarında gerekli ekipmanları her zaman yanında bulunduran firma çalışanlarımız onarım hizmetlerini yerinde tamamlamaktadır.

Tüm Pompa Grupları Onarım Hizmetleri

Tüm pompa çeşitlerinde onarım hizmetini en güvenilir şekilde sunmaktayız. Pompa arızalarında nasıl müdahale edeceğiniz bilmezseniz sonrasında daha büyük sorunlar yaratabilirsiniz. Bu yüzden uzman firmalardan onarım hizmeti almalısınız. Firmamız pompa onarım hizmetinde bölgenin en önde gelen firmalarından birisidir.

Redüktör Onarımı

Motorların çalışmasında önemli bir parça olan redüktörler arızalandığı takdirde uzman mühendislerimiz anında müdahale edip onarım hizmetini gerçekleştirmektedir. Kaliteli işçilik ve kusursuz hizmet ile İsd makina her zaman yanınızda.

Piston Onarımı

Makinelerin önemli bir parçası olan pistonlar arıza verdikleri zaman bütün sistem arızalanmaktadır aslında, Bu yüzden onarım hizmetleri çok hızlı gerçekleşmelidir. Bu yüzden uzman mühendislerimiz gerekli ekipmanlar ile anında müdahale ile kısa sürede onarım hizmeti vermektedir.

Kurumsal
Faaliyet Alanları
Hizmetlerimiz
Menü